Про проект | Программи для облiку

Про проект

  Проект - це безкоштовне ПО з відкритим кодом та веб-інтерфейсом, призначене для автоматизації малого бізнесу. Облікові системи орієнтовані на вітчизняний ринок, мають звичний інтерфейс, прості в установці та налаштуванні, з модульною архітектурою, що дозволяє легко адаптувати їх під вимоги бізнесу.
   Мета проекту - предоставити альтернативу платним та/або зарубіжним обліковим програмам .

  Самий простий та поширений технологічний стек (PHP/Mysql), що забеспечує кросплатформенність та можливість установки на будь якому хостунгу або офісному комп'ютері для індивідуального використання. С точки зору архітетури проект є платформою, де основні об'єкти - документи,довідники,звіти можуть додаватись, видалятись та замінюватись без внесення змін в ядро платформи та структуру бази данних.
  Проект розміщений на гітхабі.

  Основна, що найбільш активно розвивається, програма з набору ПО - система складського обліку Zippy склад . Стандартный документообіг, звичний для вітчизняних користувчів (особливо звиклих до 1С) інтерфейс, можливість багатокористувацької роботи ти роботи через інтернет с будь якого мобільного пристрою.


Встановити    Демо (вхід admin admin)

Контакти

@leonmbs Телеграм (контакт розробника)
t.me/zstoregroup Телеграм - група (обговорення, новини)
leon_mbs скайп
https://www.facebook.com/zippyerp/
Презентація на ютубі
Форма зворотньго зв'язку

Консультації по встановленню та налаштуванню - безкоштовно. Є також можливість замовити доробку під специфіку бізнесу.Підтримати проект

5363 5420 1482 7696 (Леонід)