Модулі та доповнення

Розширення системи, які в разі потреби можна підключити як додатковий функціонал. Безпосередньо на роботу основної системи не впливають.
Підключити відповідний модуль можна виставивши 1 в config.ini в розділі modules.


Модуль інтеграції з Опенкарт

Модуль до складської програми дозволяє отримувати нові замовлення з магазину, оновлювати в магазині статус виконаних замовлень, додавати в магазин нові товари, а також оновлювати зі складу кількості і ціни товарів. Для роботи необхідно встановити додаток для опенкарт. Доповнення розширює стандартне API і може використовувати і для інтеграції з іншими складськими програмами. Доповнення до ІМ розташоване на GitHub там же опис і керівництво по установці.

Для включення модуля потрібно виставити в конфігураційному файлі ocstore = 1 після чого з'являються відповідні пункти меню. У Модулі-> Опенкарт-> Налаштування потрібно вказати адресу ІМ а також аккаунт API, який створюється в адміністративній панелі опенкарт.

На сторінці Модулі-> Опенкарт-> Замовлення в складській системі вибираємо статус замовлень ІМ які вважаються новими і завантажуємо список з магазину. Потім імпортуємо в складську програму. На кожний запис створюється документ Замовлення. На цій сторінці можна оновити статуси замовлень в ІМ після їх обробки.

На сторінці Модулі-> Опенкарт-> Товари можна експортувати нові товари зі складу в магазин, а також імпортувати з магазину, якщо товар там виявився раніше. Відповідність товарів забезпечується по артикулу. Так само можна в будь-який момент відновити в магазині ціни і кількості у відповідності зі складом.

Модуль інтеграції з WooCommerce

Модуль по функціональності аналогічний модулю інтеграції з Опенкарт.

Для включення модуля потрібно виставити в конфігураційному файлі woocommerce = 1 після чого з'являються відповідні пункти меню. У Модулі-> WooCommerce-> Налаштування потрібно вказати адресу ІМ, а також ключі, які створюються в адміністративній панелі магазину.

Онлайн каталог

Невеликий модуль онлайн каталогу інтегрований з бухобліком і складським обліком. Особливість каталогу - ієрархічна система атрибутів товару, що дозволяє автоматично генерувати фільтри пошуку товару і сторінку порівняння.
Наприклад, для категорії побутова техніка можна задати атрибути Вага і Розміри. Ці атрибути автоматично успадковуються в категоріях Холодильники та Пральні машини.

Модуль включається в конфіг файлі shop = 1. В цьому випадку з'явиться додаткові меню, а сторінка каталогу стане домашньою сторінкою сайту. Перейти в адмінку можна за адресою http: // / store На основі замовлень магазину, автоматично створюються замовлення в журналі замовлень.
Для настройки магазину потрібно вибрати склад і вказати його в налаштуваннях модуля інтернет-магазину. Після цього, товари будуть доступні в редагуванні каталогу в модулі магазину.
Дизайн по дефолту чисто на Twitter Bootstrap.

База знань

Організатор для зберігання неструктурованих даних в ієрархічному вигляді. По суті вбудований проект Zippy Note. Оскільки користувачі є користувачами однієї корпоративної системи, додана можливість спільного перегляду і редагування топіків.
Модуль включений за замовчуванням.

Завдання співробітників

Менеджер завдань. Дозволяє призначати співробітникам різні завдання що дає можливість контролювати хід виконання. Для завдань можна задати пріоритет, поточний статус, час виконання на кожному етапі, додавати коментарі і прикріплювати файли. Може використовуватися як елемент CRM наприклад при роботі над договорами клієнтів. Завдання групуються в проекти.
Також є можливість для співробітників фіксувати виконану роботу в таймтркері із зазначенням номером завдання.
Для адміністратора є таблиця статистики по проектам і співробітникам.

Пушук автозапчастин

Модуль пошуку автозапчастин по аналогам та неоригінальним кодами виробників. . Пошук здійснюється по БД TECDOC 1Q2018, використовуваної в модулі TDMod 3. БД (і зображення) займає великий об'єм і є платною, тому з обліковою системою не поставляється.
Пошук здійснюється по моделі автомобіля, по дереву категорій, коду і бренду, штрих коду. Показуються характеристики вироби, аналоги по таблиці кросів, заміни, застосовність до моделей авто, фотографія (якщо є). Також в списку результату пошуку показується наявність запчастини на складі і продажна ціна.
Зi сторінки пошуку можна сформувати видаткову накладну або заявку постачальнику. При необхідності можна додати в модуль пошук по прайсах постачальників.

Модуль фiскализацiї РРО (Україна)

В розробцi

Автоматична вiдправка чекiв, z-звiтiв та iнгошо в податкову.

Модуль інтеграції з Бітрікс24

Заплановано