Модулі та розширення

Модулі та доповнення

Розширення системи, які в разі потреби можна підключити як додатковий функціонал. Безпосередньо на роботу основної системи не впливають.
Підключити відповідний модуль можна виставивши 1 в config.ini в розділі modules.


Модуль інтеграції з Опенкарт

Модуль до складської програми дозволяє отримувати нові замовлення з магазину, оновлювати в магазині статус виконаних замовлень, додавати в магазин нові товари, а також оновлювати зі складу кількості і ціни товарів. Для роботи необхідно встановити додаток для опенкарт. Доповнення розширює стандартне API і може використовувати і для інтеграції з іншими складськими програмами. Доповнення до ІМ розташоване на GitHub там же опис і керівництво по установці.

Для включення модуля потрібно виставити в конфігураційному файлі ocstore = 1 після чого з'являються відповідні пункти меню. У Модулі-> Опенкарт-> Налаштування потрібно вказати адресу ІМ а також аккаунт API, який створюється в адміністративній панелі опенкарт.

На сторінці Модулі-> Опенкарт-> Замовлення в складській системі вибираємо статус замовлень ІМ які вважаються новими і завантажуємо список з магазину. Потім імпортуємо в складську програму. На кожний запис створюється документ Замовлення. На цій сторінці можна оновити статуси замовлень в ІМ після їх обробки.

На сторінці Модулі-> Опенкарт-> Товари можна експортувати нові товари зі складу в магазин, а також імпортувати з магазину, якщо товар там виявився раніше. Відповідність товарів забезпечується по артикулу. Так само можна в будь-який момент відновити в магазині ціни і кількості у відповідності зі складом.

Модуль інтеграції з WooCommerce

Модуль по функціональності аналогічний модулю інтеграції з Опенкарт.

Для включення модуля потрібно виставити в конфігураційному файлі woocommerce = 1 після чого з'являються відповідні пункти меню. У Модулі-> WooCommerce-> Налаштування потрібно вказати адресу ІМ, а також ключі, які створюються в адміністративній панелі магазину.

Онлайн каталог

Невеликий модуль онлайн каталогу інтегрований з бухобліком і складським обліком. Особливість каталогу - ієрархічна система атрибутів товару, що дозволяє автоматично генерувати фільтри пошуку товару і сторінку порівняння.
Наприклад, для категорії побутова техніка можна задати атрибути Вага і Розміри. Ці атрибути автоматично успадковуються в категоріях Холодильники та Пральні машини.

Модуль включається в конфіг файлі shop = 1. В цьому випадку з'явиться додаткові меню, а сторінка каталогу стане домашньою сторінкою сайту. Перейти в адмінку можна за адресою http: // / store На основі замовлень магазину, автоматично створюються замовлення в журналі замовлень.
Для настройки магазину потрібно вибрати склад і вказати його в налаштуваннях модуля інтернет-магазину. Після цього, товари будуть доступні в редагуванні каталогу в модулі магазину.
Дизайн по дефолту чисто на Twitter Bootstrap.

База знань

Організатор для зберігання неструктурованих даних в ієрархічному вигляді. По суті вбудований проект Zippy Note. Оскільки користувачі є користувачами однієї корпоративної системи, додана можливість спільного перегляду і редагування топіків.
Вмикаєтся модуль виставленням note=1 в конфiгурацiйному файлi.

Проекти та завдання

Менеджер завдань. Дозволяє призначати співробітникам різні завдання що дає можливість контролювати хід виконання. Для завдань можна задати пріоритет, поточний статус, час виконання на кожному етапі, додавати коментарі і прикріплювати файли. Може використовуватися як елемент CRM наприклад при роботі над договорами клієнтів. Завдання групуються в проекти.
Також є можливість для співробітників фіксувати виконану роботу в таймтркері із зазначенням номером завдання.
Для адміністратора є таблиця статистики по проектам і співробітникам.
Вмикаєтся модуль виставленням issue=1 в конфiгурацiйному файлi.

Модуль фiскалiзацiї РРО (Україна)

Модуль призначений для автоматичної відправки чеків і z-звітів в податкову.
Для роботи модуля потрібно ввести реєстраційні дані РРО з особистого кабінету в податковій. У довідник компаній ввести назва компанії, ЄДРПОУ та ІПН (для платників ПДВ). Також потрібно задати назву та адрес торговоi точки, фіскальний і локальний номера в довіднику POS терміналів.
. На даний момент необхідний сервер цифрового підпису (надалі буде розроблено власне ПО). В якостi сервера пiдпису використовуется проект . Для тих у кого програма розгорнута в локальнiй мережi можна зкачати готову збiрку для Вiндовс. В обох випадках в /Data/configs.js потрібно прописати шляхи до файлів ключа, сертифіката і пароль до ключа. Самі ключі знаходяться в папці /Data/resources
Адреса та порт сервера прописуються в налаштуваннях відповідної компанії в довіднику компаній.
Робота з фіскалізованими чеками ведеться в основному в АРМ касира. Перед початком роботи необхідно відкрити зміну для даного POS терміналу. Після закінчення роботи по клiку "закриття зміни" автоматично формується z-звіт і закривається зміна.
Так само фіскалізація при виборі відповідного POS терміналу, на якому відкрита зміна вIдбувается при внесенні оплати в журналі оплат і в накладнiй на повернення .
Дані з податкової (РРО, зміни і відправлені документи) можна переглянути на сторінці в модулі фіскалізації
Вмикаєтся модуль виставленням ppo=1 в конфiгурацiйному файлi.

Iнтеграція з Новою Поштою

Модуль дає можливість створювати відправки через Api Нової Пошти та вiдслiдковувати їх статус. .
Перед початком використання в налаштуваннях модуля необхідно додати ключ доступу і дані відправника за замовчуванням. Декларація НП створюється в журналі Продажі при виборі в списку потрібної ТТН в статусi Готово до вiдправки.
Перегляд і управління деклараціями на стороні НП здійснюється зі спеціальної сторінки в модулі.
Перед початком роботи в налаштуваннях модуля необхідно оновити локальні довідники міст та відділень.
Щоб ввiмкнути модуль потрібно виставити в файлі конфігурації np=1


Для прискорення роботи довідники міст і відділень попередньо скачуються і перiодично оновлюються натисканням кнопки Оновити на сторінці налаштувань модуля.